Spokojny sen dziecka moczącego się w nocy – majteczki Huggies? DryNites

Moczenie nocne to najczęstsza, po schorzeniach alergicznych, przewlekła dolegliwość występująca u dzieci. Stosowanie jednorazowych majteczek Huggies® DryNites oznacza suche łóżka i piżamki dzieci zmagających się z tym problemem. To zapewnia zarówno dzieciom jak i ich rodzicom spokojny sen oraz doskonałe samopoczucie w ciągu dnia.

Moczenie nocne dzieci to problem powszechny, który może mieć różnorodne podłoże. W wielu przypadkach odkrycie przyczyny jest trudne i czasochłonne. Często pęcherze dzieci nie zdążyły się rozwinąć tak szybko, jak reszta ich ciała. Czasem problem ten ma podłoże psychologiczne (stres, dziecięce codzienne kłopoty). Warto podkreślić, że moczenie nocne nie jest problemem wychowawczym. Dzieci, które go doświadczają, nie robią tego celowo. Nie jest to wina ani dzieci, ani rodziców. Bez względu na przyczynę tej dolegliwości, zawsze powoduje ona dyskomfort, zakłócenie snu zarówno dziecka jak i rodzica.

Specjalistyczne, jednorazowe majteczki Huggies® DryNites w nowym opakowaniu

Sposobem na spokojną noc dziecka z problemem moczenia nocnego jest stosowanie jednorazowych majteczek Huggies® DryNites, które uchronią prześcieradło oraz piżamkę przed zamoczeniem.  Huggies® DryNites są niezwykle cienkie a jednocześnie wyjątkowo chłonne, dzięki czemu zapewniają efektywne odprowadzanie i długotrwałe zatrzymywanie wilgoci z daleka od skóry dziecka. Ich cechą charakterystyczną są elastyczne boki, dzięki którym majteczki dopasowują się do ciała, nie uciskają, zapewniając wygodę śpiącemu dziecku. Dzięki temu mogą być stosowane każdej nocy – bez obawy o otarcia czy odparzenia delikatnej skóry. Dzieci mogą nosić majteczki Huggies® DryNites pod piżamką bez skrępowania, gdyż są one niezwykle dyskretne, wyglądają jak normalna bielizna. To zwiększa poczucie pewności siebie małego użytkownika majteczek Huggies® DryNites. Dzieci zmagające się z problemem moczenia nocnego nie czują lęku przed kompromitacją w oczach rówieśników. Jednorazowe majteczki umożliwiają im uczestniczenie we wspólnych wyprawach, koloniach, zielonych szkołach.

Majteczki Huggies® DryNites, które firma Kimberly-Clark przygotowała specjalnie dla dzieci z problemem moczenia nocnego, pojawiły się w nowych, odświeżonych graficznie opakowaniach. Produkty dostępne są w dwóch rozmiarach dla chłopców i dla dziewczynek:  
- Huggies® DryNites dla dzieci w wieku od 4 do 7 lat, które ważą od 17 do 30 kilogramów,
- Huggies® DryNites dla dzieci w wieku od 8 do 15 lat, które ważą od 27 do 57 kilogramów.

Średnia cena detaliczna majteczek Huggies® DryNites wynosi 35 PLN

Materiały na temat moczenia nocnego dzieci dostępne są na łamach serwisu eksperckiego www.suchenoce.pl, przygotowanego we współpracy ze specjalistami przez producenta marki Huggies® DryNites specjalnie dla rodziców oraz dzieci zmagających się z tym problemem. Produkt Huggies® DryNites są dostępne w sklepie internetowym na www.pieluszki.pl.    
Źródło Huggies. Dostarczył netPR.pl
Authors
Tags ,

Related posts

Top