Wiadomości branżowe

SUTRICON ? przełom w walce z bliznami

Na polskim rynku pojawiły się właśnie silikonowe plastry na blizny

Na polskim rynku pojawiły się właśnie silikonowe plastry na blizny Sutricon. To nowość w leczeniu blizn – pacjenci po operacjach, urazach i wypadkach będą mogli wreszcie skorzystać z najbardziej skutecznej, nieinwazyjnej metody zalecanej przez Międzynarodowy Zespół Ekspertów ds. Leczenia Blizn.

Blizny patologiczne i bliznowce to problem medyczny i psychologiczny, którego nie da się wyeliminować całkowicie. Pomimo wprowadzenia wielu metod usuwania blizn, w tym krioterapii czy terapii laserowej, nie ma możliwości zastąpienia tkanki bliznowej zdrową, nietkniętą skórą. Międzynarodowy Zespół ds. Leczenia Blizn uznaje, że w przypadku blizn przerostowych i keloidów (bliznowców) największe znaczenie ma profilaktyka.

Przede wszystkim silikon

Jako terapię I-go rzutu w profilaktyce oraz leczeniu blizn patologicznych międzynarodowe gremium specjalistów zaleca silikonowe plastry żelowe. Ich wysoka skuteczność została poparta wieloletnimi badaniami. Jednym z najnowszych produktów tego typu są wprowadzone właśnie na polski rynek plastry na blizny Sutricon. Plastry, takie jak Sutricon, powinni stosować przede wszystkim pacjenci, u których występuje ryzyko nieprawidłowego bliznowacenia. Są to osoby poddawane operacji w obrębie piersi i klatki piersiowej, pacjenci o ciemnej karnacji skóry, a także ci, u których w przeszłości występowały blizny przerostowe i keloidy.

Również na prawidłowe blizny

Silikonowe plastry żelowe na blizny mają podwójne działanie. Zapobiegają powstawaniu blizn hipertroficznych (przerostowych) i keloidów, a jednocześnie łagodzą normalne aspekty tworzenia się blizn prawidłowych. Likwidują przykre dolegliwości, takie jak ból, swędzenie, uczucie ściągnięcia skóry, czy nadwrażliwość blizny na dotyk.

Terapia przy użyciu plastrów na blizny Sutricon jest doskonale tolerowana i bezpieczna. Plastry można stosować na dowolny obszar ciała poza błonami śluzowymi. Nie stwierdzono nadwrażliwości na plastry u osób o skórze wrażliwej i skłonnej do alergii.

Plastry na blizny Sutricon są do nabycia w aptekach na zamówienie lub w sklepie internetowym www.kidy.pl.

Więcej informacji na temat Sutriconu i blizn www.polkaintymnie.pl

***

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – preparat PregnaPLUS, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO. Nowością w ofercie jest suplement diety – Trivagin.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.kidy.pl www.bezpiecznywozek.pl , www.polkaintymnie.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

hastagi na stronie:

#ciemna karnacja a sutricon

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy