Wiadomości branżowe

Świat mody, plotki, zdjęcia z imprez i relacje zza kulis najważniejszych wydarzeń towarzyskich na platformie Samsung Smart TV

Specjalnie dla kobiet firma Samsung, we współpracy z wydawnictwem Edipresse Polska, stworzyła trzy aplikacje, dzięki którym oderwą się one choć na chwilę od pracy czy myślenia o obowiązkach i przeniosą w wirtualny świat mody, urody i plotek. Dzięki najnowszym aplikacjom dostępnym na telewizorach Samsung Smart TV z serii D oraz E w dowolnej chwili będzie można przeczytać
Teaser

Specjalnie dla kobiet firma Samsung, we współpracy z wydawnictwem Edipresse Polska, stworzyła trzy aplikacje, dzięki którym oderwą się one choć na chwilę od pracy czy myślenia o obowiązkach i przeniosą w wirtualny świat mody, urody i plotek. Dzięki najnowszym aplikacjom dostępnym na telewizorach Samsung Smart TV z serii D oraz E w dowolnej chwili będzie można przeczytać najświeższe doniesienia ze świata mody, plotki o celebrytach, obejrzeć zdjęcia i filmy z imprez, relacje zza kulis najważniejszych wydarzeń towarzyskich czy zasięgnąć porad dotyczących zdrowego stylu życia. Wystarczy włączyć telewizor Samsung Smart TV.

Afterparty ? za kulisami imprez
Aplikacja powstała w oparciu o jeden z najbogatszych obecnie serwisów o celebrytach ? afterparty.pl. Można tam znaleźć intrygujące informacje, zdjęcia paparazzi czy wywiady z gwiazdami. Dzięki aplikacji Afterparty można się dowiedzieć, które związki gwiazd przetrwały próbę czasu, a w jakich nastąpił kryzys. W zakładce "Imprezownik" można znaleźć relacje z imprez czy gali - zarówno polskich jak i zagranicznych, wzbogacone w unikalne relacje zdjęciowe i video.

Fleszstyle ? być jak gwiazda
Aplikacja o modzie, stylu i urodzie, która prezentuje najnowsze trendy ze światowych pokazów. Kobiety znajdą w niej informacje o stylu ubierania się gwiazd i podpowiedzi, gdzie szukać podobnych ubrań w polskich sklepach. Prezentowane są stroje, w których gwiazdy pokazują się na imprezach, ujawniane są modowe wpadki, zaś w dziale video prezentowane są filmy z makijażowym know-how. Ogromną popularnością cieszy się także sekcja shoppingowa, w której pokazywane są premiery kolekcji w popularnych w Polsce sklepach.

Vita ? pozytywnie przez życie
Teraz można jeszcze lepiej zadbać o zdrowie i wygląd. Wystarczy skorzystać z aplikacji Vita na platformie Smart TV. Znajdziemy tam wiedzę na temat utrzymania smukłej sylwetki i dobrego samopoczucia. Atutem aplikacji Vita jest wiarygodność, publikowane tam teksty są bowiem konsultowane przez ekspertów z różnych dziedzin: psychologów, dietetyków, trenerów, kosmetologów. Aplikacja w nowoczesny sposób propaguje profilaktykę, prezentuje sprawdzone informacje o najnowszych metodach leczenia i w rzetelny sposób odnosi się do aktualnych kontrowersji związanych ze zdrowiem.

A to już wiesz?  Humana wspiera Banki Żywności

Samsung Electronics R&D Poland
Samsung Electronics Research & Development Polska jest jednym z największych i najszybciej rosnących ośrodków badawczo-rozwojowych branży nowoczesnych technologii w Europie Środkowo-Wschodniej i największym poza centralą w Korei Południowej centrum badawczym Samsung na świecie. Jego głównym zadaniem jest dostarczanie zaawansowanego oprogramowania do odbiorników cyfrowej telewizji satelitarnej, kablowej i naziemnej oraz telewizorów LCD i odtwarzaczy Blu-ray. Ośrodek tworzy także aplikacje i oprogramowanie dedykowane urządzeniom mobilnych na całym świecie, w tym na platformę Samsung Smart TV. Istniejące od 2000 roku, warszawskie biuro Samsung R&D zatrudnia obecnie ponad 1000 pracowników.

Edipresse Polska
W kręgu zainteresowań wydawniczych Edipresse Polska znajdują się magazyny kobiece, czasopisma o charakterze rodzinnym a także lifestylowym. Obecnie Edipresse Polska wydaje 20 tytułów prasowych składających się na pięć platform: magazyny people (Viva!, Party, Życie Gwiazd, Flesz, Gwiazdy & Styl), poradniki (Przyjaciółka, Pani Domu, Vita), magazyny parentingowe (Mamo To Ja, Twoje Dziecko, Twój Maluszek, Przedszkolak, Będę Mamą), tytuły luksusowe (Dom & Wnętrze, URODA, Viva!, MODA), magazyny true story (Prawdziwe Życie, Cienie i Blaski, Uczucia i Tęsknoty, Zawsze Miłość, Okruchy Życia). Spójne portfolio sprawia, że Edipresse zarówno pod względem sprzedaży egzemplarzowej jak i wpływów reklamowych, zajmuje drugą pozycję na polskim rynku. Wydawnictwo inwestuje również w nowe technologie, czego przykładem jest wciąż rozwijająca się platforma internetowa Edi:Net skupiająca ponad 21 serwisów internetowych ? lifestylowych, parentingowych i kulinarnych.

Samsung Electronics Co., Ltd.
Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach ? telewizorach, smartfonach, komputerach, drukarkach, kamerach, lodówkach, dyskach SSD i kartach pamięci. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com

A to już wiesz?  Kongres Polskiej Rodziny już w kwietniu, bo Polska potrzebuje zmiany
< 234211" >
Źródło Samsung Electronics Polska Sp. z o.o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy