Wiadomości branżowe

Wyjątkowe Targi z Humana

Imponujące liczby – aż 10 397 osób uczestniczyło w tegorocznych Targach Mother & Baby na warszawskim Służewcu! Firm wystawiających swoje stoiska  było w tym roku 96! Zaczynając od szkół rodzenia, poprzez ubiory ciążowe, wózki, pieluszki, nosidełka, kosmetyki i oczywiście żywność dla dzieci i niemowląt. Wśród wystawców nie mogło

Imponujące liczby – aż 10 397 osób uczestniczyło w tegorocznych Targach Mother & Baby na warszawskim Służewcu! Firm wystawiających swoje stoiska  było w tym roku 96! Zaczynając od szkół rodzenia, poprzez ubiory ciążowe, wózki, pieluszki, nosidełka, kosmetyki i oczywiście żywność dla dzieci i niemowląt. Wśród wystawców nie mogło zabraknąć Humana!

Piękne stoisko w kolorystyce nowych opakowań Humana. Szeroki asortyment produktów cieszył się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających nasze stoisko. Produkty można było zobaczyć, można było o nich porozmawiać a także zakupić! Uczestnicy otrzymywali dodatkowo kupony rabatowe do sklepu internetowego Humana – Kidy.pl. Wśród wielu atrakcji wielkim zainteresowaniem cieszyły się konkursy na scenie – w tym konkurs Humana – rodzinne układanie wieży z opakowań Humana. Były emocje, byli zwycięzcy i były atrakcyjne nagrody!

Dla rodziców przygotowany był także kącik porad pediatrycznych. Swoim doświadczeniem i wiedzą dzieliły się z rodzicami panie doktor z ursynowskiej kliniki BabyClinic   dr n. med.  Małgorzata Gołkowska oraz lek. med. Katarzyna Zatorska. Można było zapytać o wszystko, co związane z rozwojem, zdrowiem czy żywieniem dzieci i niemowląt.  Gośćmi specjalnymi  naszego stoiska były zaprzyjaźnione z marką Humana celebrytki Karolina Malinowska oraz Agnieszka Cegielska.

Wszystkim dziękujemy za odwiedziny, za rozmowy, za udział w zabawach i konkursach. Już dziś zapraszamy na stoisko Humana podczas  przyszłorocznych Targów  Mother&Baby.

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion
, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl.

A to już wiesz?  Od czerwca właścicielem serwisu bliscy.pl będzie MyHeritage.com.

***
Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesny suplement diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią – preparat PregnaPLUS, suplement diety skutecznie uzupełniający profilaktykę leczenia infekcji dróg moczowych – Femisept URO. Nowością w ofercie jest  probiotyk nowej generacji – Trivagin.


Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.kidy.pl www.miaorganic.pl www.mosbito.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy