Wiadomości branżowe

ENERGA mecenasem wydania filmu o ostatniej wizycie Jana Pawła II w Trójmieście

ENERGA mecenasem wydania filmu o ostatniej wizycie Jana Pawła II w Trójmieście
Gdańsk, 3 kwietnia 2006 ENERGA mecenasem wydania filmu, przywołującego ostatnią wizytę Jana Pawła II w Trójmieście Już po raz trzeci Koncern Energetyczny ENERGA SA jest mecenasem wydania płyty, wspominającej wielkiego Polaka, Jana Pawła II. Zrealizowany przez Video Studio Gdańsk film dokumentalny przypomina wizytę Papieża Polaka w Sopocie 5 czerwca 1999 roku. Obraz ukazuje powitanie Ojca Świętego na lotnisku w Rębiechowie, przejazd na sopocki hipodrom i Mszę Świętą tam odprawioną. Płyta wydana w formacie VCD stanowi bezpłatny dodatek do poniedziałkowego (3 kwietnia) "Dziennika Bałtyckiego", największej regionalnej gazety na Wybrzeżu. To kolejna wspólna inicjatywa "Dziennika Bałtyckiego" i ENERGI, wspominająca wielkiego Polaka. Koncern Energetyczny ENERGA SA był także mecenasem wydania pięcioczęściowego obrazu "Jan Paweł II - Papież, który tworzył historię" - niezwykłego dokumentu podsumowującego cały pontyfikat Wielkiego Papieża Polaka, który ukazał się październiku i listopadzie 2005. r, a także filmu "O nas i za nas" - kroniki wizyty Jana

Gdańsk, 3 kwietnia 2006

ENERGA mecenasem wydania filmu, przywołującego ostatnią wizytę Jana Pawła II w Trójmieście

Już po raz trzeci Koncern Energetyczny ENERGA SA jest mecenasem wydania płyty, wspominającej wielkiego Polaka, Jana Pawła II.

Zrealizowany przez Video Studio Gdańsk film dokumentalny przypomina wizytę Papieża Polaka w Sopocie 5 czerwca 1999 roku. Obraz ukazuje powitanie Ojca Świętego na lotnisku w Rębiechowie, przejazd na sopocki hipodrom i Mszę Świętą tam odprawioną.

Płyta wydana w formacie VCD stanowi bezpłatny dodatek do poniedziałkowego (3 kwietnia) “Dziennika Bałtyckiego”, największej regionalnej gazety na Wybrzeżu.

To kolejna wspólna inicjatywa “Dziennika Bałtyckiego” i ENERGI, wspominająca wielkiego Polaka. Koncern Energetyczny ENERGA SA był także mecenasem wydania pięcioczęściowego obrazu “Jan Paweł II – Papież, który tworzył historię” – niezwykłego dokumentu podsumowującego cały pontyfikat Wielkiego Papieża Polaka, który ukazał się październiku i listopadzie 2005. r, a także filmu “O nas i za nas” – kroniki wizyty Jana Pawła II w Trójmieście w 1987 roku. Film z niepublikowanymi wcześniej zdjęciami Video Studio Gdańsk trafił do czytelników “Dziennika Bałtyckiego” w postaci 3 płyt VCD w maju 2005 r.

***

Koncern Energetyczny ENERGA SA – największy w Polsce dystrybutor energii elektrycznej – aktywnie uczestniczy w życiu społecznym, wspierając kulturę, naukę, edukację, sport, organizacje pozarządowe i charytatywne. Poprzez te działania Koncern wpisuje się w budowanie pozytywnego klimatu społecznego, który wyzwala energię do pracy i współpracy, do rozwiązywania problemów oraz inwestowania.

Źródło ENERGA-Operator. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Travelovo oraz TravelTech dla Kobiet

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy