Prezent dla ukochanej

Prezent dla ukochanej

Jesteś zakochany na zabój w kobiecie. Spędzacie razem wiele czasu, kochacie się namiętnie, w przyszłości chcecie mieć dzieci. Ty chciałbyś coś podarować Twojej ukochanej, tak bez powodu, bez urodzin, imienin, walentynek. Tak po prostu. Tylko co jej dać?

Niemal każdy spontaniczny prezent jest dobry. Możesz wejść do sklepu i zobaczyć coś, co bardzo chciałbyś kupić dla NIEJ. Nawet, jeżeli jest to brązowy misio z oczami jak dwa plastry miodu ? możesz kupić Twojej ukochanej tego misia. Kiedy będziesz jej go dawał, powiedz, czym się pokierowałeś, kupując go dla niej. Kobiety lubią takie niespodziewane prezenty, a jeśli jeszcze powiesz Twojej ukochanej coś miłego i specjalnego, będzie to najwspanialszy prezent.

Co jednak zrobić, jeśli nie masz takiego momentu, w którym poczujesz, ze to jest właśnie ta rzecz, którą chciałbyś jej dać? Są rzeczy, które lubią kobiety i które im się naprawdę podobają. To taka klasyka. Po pierwsze ? biżuteria. Po drugie ? świetna bielizna. Po trzecie ? zapachy. Może być to woda toaletowa, perfumy.

hastagi na stronie:

#ukochana całuski

0 0 vote
Article Rating
Authors
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Top