Wiadomości branżowe

Humana zaprasza rodziców do konkursu

Humana zaprasza rodziców do konkursu
Zakupy do kwoty 200 zł w bezpiecznym e-sklepie dla niemowląt Kidy.pl. to główna nagroda w konkursie „Moje ulubione Kaszki Humana” .Dzieci lubią kaszki HumanaHumana, europejski ekspert żywienia niemowląt, w gamie swoich produktów oferuje duży wybór kaszek mlecznych i bezmlecznych, które pozwalają na zdrowe i urozmaicone żywienie. Kaszki Humana są bardzo lubiane przez dzieci, a rodzice cenią je za skład pełen ważnych witamin i minerałów oraz łatwość w przygotowaniu. Dlatego też w październiku Humana proponuje rodzicom zabawę, pytając o ulubioną

Zakupy do kwoty 200 zł w bezpiecznym e-sklepie dla niemowląt Kidy.pl. to główna nagroda w konkursie „Moje ulubione Kaszki Humana” .

Dzieci lubią kaszki Humana

Humana, europejski ekspert żywienia niemowląt, w gamie swoich produktów oferuje duży wybór kaszek mlecznych i bezmlecznych, które pozwalają na zdrowe i urozmaicone żywienie. Kaszki Humana są bardzo lubiane przez dzieci, a rodzice cenią je za skład pełen ważnych witamin i minerałów oraz łatwość w przygotowaniu. Dlatego też w październiku Humana proponuje rodzicom zabawę, pytając o ulubioną kaszkę ich dziecka.

Aby zdobyć nagrody należy odpowiedzieć na dwa pytania związane z produktami Humana. Trzecie zadanie polega na ułożeniu rymowanki z wykorzystaniem imienia swojego dziecka oraz nazwą wybranej kaszki Humana.

Nagrody pocieszenia: produkty Humana na Dobranoc

Oprócz darmowych zakupów w Kidy.pl w konkursie Moje ulubione kaszki Humana można wygrać także pięć zestawów produktów Humana Na Dobranoc. Zestawy zawierają sycące mleko dla niemowląt Humana Na Dobranoc Premium, dwie kaszki Humana Na Dobranoc oraz Herbatkę Słodkich Snów.

– „Wygrana w konkursie to okazja, aby wypróbować dowolne towary dostępne w Kidy.pl, gdzie rodzice mogą znaleźć pełną gamę produktów Humana, jak również akcesoria do karmienia, kosmetyki do higieny niemowląt, produkty dla mam i inne innowacyjne produkty znanych marek.” – mówi Maciej Grandys, zarządzający sklepem internetowym Kidy.pl

Konkurs trwa od 12 do 26 października. Szczegółowe informacje na stronie Humana.

***

Grupa przedsiębiorstw Humana Milchunion, z obrotem ponad 2,9 mld € i ilością ponad 3,3 mld kg przetwarzanego rocznie mleka, należy do liderów firm przetwarzających ten surowiec. W Niemczech Humana Milchunion zajmuje pod tym względem drugie miejsce, natomiast w światowym rankingu mieści się w pierwszej dwudziestce. Humana Milchunion eG, spółka „matka“ całej grupy przedsiębiorstw, jest zorganizowana na zasadach spółdzielczych, co oznacza, że dostawcy najważniejszego surowca – mleka są właścicielami firmy. Produkty Humana Milchunion są dostępne w ponad 70 krajach świata.

Więcej informacji w serwisie
www.humana.pl.

A to już wiesz?  Spotkanie z Humana podczas targów Mother & Baby

*** 

Kidy.pl to nowoczesny sklep internetowy oferujący produkty dla niemowląt znanych i cenionych marek. W ofercie e-sklepu znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci – mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki , soczki, obiadki, deserki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także akcesoria związane z żywieniem takie jak butelki, kubeczki, smoczki. Kidy.pl oferuje również produkty związane z pielęgnacją małych dzieci: kosmetyki i akcesoria do pielęgnacji niemowląt.

Sklep Kidy.pl przyłączył się również do akcji Bezpieczny Wózek. Rodzice, dokonując w nim zakupu, otrzymują odblaskowe naklejki na wózek zwiększające bezpieczeństwo na drodze.

Więcej informacji w serwisach: www.kidy.pl www.humana.pl  www.verco.com.pl   www.bezpiecznywozek.pl

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy