Wiadomości branżowe

Mucovagin przyśpieszy gojenie pochwy po porodzie

Mucovagin przyśpieszy gojenie pochwy po porodzie
6 tygodni - tyle czasu zajmuje intymna regeneracja po porodzie. Rekomendowaną pomocą dla procesów gojenia są globulki Mucovagin z drobnocząsteczkowym kwasem hialuronowym BASHYAL™. Pomogą przy otarciu i ranach nabłonka pochwy, a także po nacięciu krocza.Gojenie się ran po porodzie wiąże się z dużym dyskomfortem. Położnicy zalecają wówczas kobietom stosowanie globulek dopochwowych z kwasem hialuronowym. To substancja znana z doskonałych regenerujących i nawilżających właściwości. Przyśpiesza odnawianie i gojenie nabłonka pochwy.Co ważne dla zdrowia intymnego i komfortu seksualnego współżycia, preparaty z kwasem hialuronowym zapewniają właściwą elastyczność i wilgotność pochwy. To ważne dla profilaktyki późniejszych problemów z nietrzymaniem moczu – dolegliwością często spotykaną u kobiet po porodzie.Globulki dopochwowe z kwasem hialuronowymZgodnie z najnowszą wiedzą medyczną, zalecane jest stosowanie preparatów z kwasem hialuronowym o określonej wielkości cząsteczek. Jedynym takim preparatem na polskim rynku jest

6 tygodni – tyle czasu zajmuje intymna regeneracja po porodzie. Rekomendowaną pomocą dla procesów gojenia są globulki Mucovagin z drobnocząsteczkowym kwasem hialuronowym BASHYAL?. Pomogą przy otarciu i ranach nabłonka pochwy, a także po nacięciu krocza.

<

p>Gojenie się ran po porodzie wiąże się z dużym dyskomfortem. Położnicy zalecają wówczas kobietom stosowanie globulek dopochwowych z kwasem hialuronowym. To substancja znana z doskonałych regenerujących i nawilżających właściwości. Przyśpiesza odnawianie i gojenie nabłonka pochwy.

Co ważne dla zdrowia intymnego i komfortu seksualnego współżycia, preparaty z kwasem hialuronowym zapewniają właściwą elastyczność i wilgotność pochwy. To ważne dla profilaktyki późniejszych problemów z nietrzymaniem moczu ? dolegliwością często spotykaną u kobiet po porodzie.

Globulki dopochwowe z kwasem hialuronowym

Zgodnie z najnowszą wiedzą medyczną, zalecane jest stosowanie preparatów z kwasem hialuronowym o określonej wielkości cząsteczek. Jedynym takim preparatem na polskim rynku jest Mucovagin ? globulki dopochwowe z drobnocząsteczkowym kwasem hialuronowym BASHYAL?.

  • ?Mucovagin to nowoczesny preparat rekomendowany przez położników. Dzięki unikalnym właściwościom przenikania do głębszych warstw tkanek w obrębie szyjki macicy i pochwy odznacza się najwyższą skutecznością w procesach gojenia. Mucovagin przywraca komfort życia intymnego. To bezpieczny sposób, który można stosować podczas karmienia piersią.” ? mówi Agata Chodakowska, Product Manager.

Mucovagin jest hipoalergiczny, nie zawiera substancji, które mogłyby powodować reakcje alergiczne.

Globulki dopochwowe Mucovagin oraz inne innowacyjne produkty dla zdrowia intymnego w trakcie ciąży, porodu i cesarskiego cięcia dostępne są w aptekach i  sprzedaży internetowej na drogeriazdrowie.pl

*** 

Verco Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma na rynku farmaceutycznym i FMCG. Jej działania skierowane są do dzieci i ich rodziców oraz do kobiet w ciąży. W ofercie firmy znajdują się wysokiej jakości produkty żywieniowe dla niemowląt i małych dzieci ? mleka modyfikowane i kaszki HUMANA, herbatki oraz woda dla niemowląt HUMANA, a także produkty z rynku farmaceutycznego: nowoczesne suplementy diety dla kobiet w ciąży i mam karmiących piersią ? PregnaPLUS i Pregna 250 DHA, suplement diety skutecznie wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych – Femisept URO oraz probiotyk nowej generacji – Trivagin. W ofercie firmy znajduje się również gama produktów MOSBITO – przeciw komarom i kleszczom. Nowością w ofercie są plastry na blizny SUTRICON oraz linia produktów SHOU. Firma Verco jest także dystrybutorem preparatów okulistycznych firmy Ofta Sp.z o.o.

Więcej informacji w serwisach: www.verco.com.pl www.humana.pl  www.kidy.pl  www.polkaintymnie.pl www.shou.com.pl  www.drogeriazdrowie.pl   www.mosbito.pl

A to już wiesz?  Jak leczyć blizny u dzieci

 

Źródło VERCO. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy