Wiadomości branżowe

Muzyczna pocztówka

Koncert dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży stał się już na Politechnice Gdańskiej tradycją – co roku odbywa się w kwietniu i gromadzi sporą grupę młodej publiczności. Zapraszamy do politechnicznego Auditorium Novum w piątek, 24 kwietnia, o godz. 17.00.  Wstęp wolny! Koncert jest niezwykłą dedykacją dzieci dla dzieci. Organizatorzy zapewniają, że

Koncert dla niepełnosprawnych dzieci i młodzieży stał się już na Politechnice Gdańskiej tradycją – co roku odbywa się w kwietniu i gromadzi sporą grupę młodej publiczności. Zapraszamy do politechnicznego Auditorium Novum w piątek, 24 kwietnia, o godz. 17.00.  Wstęp wolny!

Koncert jest niezwykłą dedykacją dzieci dla dzieci. Organizatorzy zapewniają, że dzieci, do których adresowany jest koncert bardzo go przeżywają i z radością słuchają repertuaru. Przygotowane specjalnie z myślą o młodych słuchaczach utwory wykonają uczniowie ogólnokształcącej gdańskiej szkoły muzycznej. Ponadto pod batutą Jana Konopa zagra Big Band, składający się z uczniów i absolwentów wspomnianej szkoły.
Muzyczne spotkanie poprowadzi Andrzej Zawilski z biura koncertowego gdańskiej Akademii Muzycznej.

Koncert dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej organizowany jest przez Pomorskie Kuratorium Oświaty w Gdańsku, Ogólnokształcącą Szkołę I i II stopnia im. Feliksa Nowowiejskiego w Gdańsku oraz Politechnikę Gdańską.

Zapraszamy: 24 kwietnia 2009, piątek, godz. 17.00, Auditorium Novum, Politechnika Gdańska, ul. Gabriela Narutowicza 11/12 w Gdańsku Wrzeszczu. Wstęp wolny.

Uwaga! Budynek przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

 

 

Źródło Politechnika Gdańska. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Przegląd szczoteczek do zębów dla dzieci ? nowości, plusy, minusy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy