Wiadomości branżowe

Nowe adresy Panoramy Religii i Panoramy Książki

Podobnie jak kilka innych serwisów skupionych pod marką epf.pl, Panorama Religii i Panorama Książki funkcjonują pod niezależnymi adresami - www.religie.epf.pl oraz

Podobnie jak kilka innych serwisów skupionych pod marką epf.pl, Panorama Religii i Panorama Książki funkcjonują pod niezależnymi adresami – www.religie.epf.pl oraz www.ksiazka.epf.pl. To kolejny krok Panoramy Internetu w kierunku zwiększenia autonomii najbardziej wartościowych serwisów.

Panorama Religii to najstarszy polski serwis poświęcony religiom. Istnieje od 2000 roku i zawiera szerokie kompendium wiedzy na temat religii w Polsce i na świecie. Współpraca z kościołami, związkami religijnymi oraz organizacjami między wyznaniowymi, zaowocowała licznymi artykułami oraz tekstami informacyjnymi, przedstawiającymi zróżnicowaną polską rzeczywistość religijną. Misją serwisu jest informowanie o zjawiskach związanych z religią – również takich jak sekty, okultyzm czy powiązana z religijnością paramedycyna. Zasoby serwisu są dostępne bezpłatnie i służą między innymi wielu uczniom oraz studentom. Panorama Religii promuje także najciekawsze polskie witryny oraz książki związane z religią. W jej ramach znajduje się między innymi specjalny serwis poświęcony papieżowi Janowi Pawłowi II.

Panorama Książki to jeden z niewielu serwisów w polskim internecie poświęconych wyłącznie książkom oraz rynkowi wydawniczemu. Przeznaczony jest dla każdego odbiorcy: miłośników literatury wysokiej oraz fanów popularnych książek, ludzi zainteresowanych polskim rynkiem wydawniczym, poszukujących codziennych wiadomości oraz informacji o nowościach i zapowiedziach. Misją Panoramy Książki jest również kształtowanie opinii o książkach dostępnych na polskim rynku – poprzez recenzje (pisane przez zawodowych recenzentów oraz przez naszych użytkowników) oraz ogólno dostępne forum. Serwis usytuowany jest blisko internauty – każdy użytkownik może nadesłać wiadomość, własne recenzje, opinie o książkach lub też próby literackie które następnie publikujemy na stronie. Amatorzy rozrywki mogą brać udział w konkursach z nagrodami – w ciągu kilku dwóch ostatnich lat uruchomiliśmy kilkadziesiąt konkursów.

Od 2002 roku oba serwisy są prowadzone przez firmę Com-Media.

Źródło Com-Media. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Kuchnia Jak u Mamy, czyli Polki o swoich mamach ? badanie postaw społecznych

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy