Wiadomości branżowe

Znów rekord na aukcjach WOŚP

Kolejny raz Użytkownicy platformy handlowej Allegro.pl stanęli na wysokości zadania. Tegoroczny, XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Internecie zakończył się kolejnym rekordem. Użytkownicy zadeklarowali na WOŚP ponad 1,3 mln złotych (milion trzysta tysięcy złotych). To o ponad 300 tysięcy więcej niż w ubiegłym roku kiedy z allegrowych aukcji trafiło na

Kolejny raz Użytkownicy platformy handlowej Allegro.pl stanęli na wysokości zadania. Tegoroczny, XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Internecie zakończył się kolejnym rekordem. Użytkownicy zadeklarowali na WOŚP ponad 1,3 mln złotych (milion trzysta tysięcy złotych).

To o ponad 300 tysięcy więcej niż w ubiegłym roku kiedy z allegrowych aukcji trafiło na Wielką Orkiestrę około miliona złotych.   O tym, że internauci pobiją kolejny rekord byliśmy przekonani już w trakcie wyjazdu na XV Finał Wielkiej Orkiestry   mówi Patryk Tryzubiak z zespołu Allegro.pl.   Rok wcześniej w tym samym okresie mieliśmy „ledwie” ponad 200 tysięcy złotych. Tymczasem rano, 14 stycznia nasi Allegrowicze zadeklarowali już ponad 500 tysięcy złotych – dodaje

Aukcje WOŚP na Allegro rozpoczęły się 4 grudnia. Wtedy to pod adresem www.aukcje.wosp.org.pl oraz www.allegro.pl pojawiły się pierwsze przedmioty do wylicytowania.

<

p>Od samego początku zainteresowanie „orkiestrowymi” aukcjami było ogromne. Ostatecznie przez ponad dwa miesiące Użytkownicy Allegro wystawili ponad 21 300 aukcji, z których dochód trafia na Wielką Orkiestrę. W tym czasie serwis www.aukcje.wosp.org.pl odnotował prawie 20 milionów odsłon. W aukcjach na rzecz Orkiestry brało udział ponad milion Użytkowników.

Aukcyjny serwis WOŚP-u będzie funkcjonował jeszcze do 15 marca. Jest to czas potrzebny na wystawiania komentarzy oraz dokonanie wpłat na rzecz Wielkiej Orkiestry.

Cieszymy się, że WOŚP-owe aukcje prowadzone na Allegro cieszą się coraz większą popularnością i że z roku na rok internauci wpłacają coraz większe pieniądze – podkreśla Tryzubiak.   Jesteśmy z Orkiestrą już siedem lat i przez ten czas nasi Użytkownicy udowodnili już jakie potencjał dobroci drzemie w polskich internautach – dodaje.

Ciekawe przedmioty wystawione na aukcjach WOŚP:

  • Land Rover EvoDakar – ponad 120 tys. złotych
  • „Alfabet braci Kaczyńskich” z podpisem premiera Jarosława Kaczyńskiego – 2025 złotych

  • pióra wielu polityków

  • koszulki wielu sportowców

  • roll up z podpisami znanych osób

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

A to już wiesz?  Rynek mieszkaniowy w Warszawie po pierwszym półroczu 2008 (Kazimierz Kirejczyk, prezes REAS)

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy