Wiadomości branżowe

Ponad 40 tys. za kask Kubicy w Allegro.pl

Oryginalny kask Roberta Kubicy, najszybszego i jak dotychczas jedynego Polaka w Formule 1 pomoże spełnić marzenia „nieuleczalnie” chorych dzieci. W niedzielę oficjalnie zakończyła się jego licytacja w serwisie Allegro.pl. Kask został sprzedany za 40 100 złotych. W sumie za sprawą charytatywnej aukcji zebrano prawie 50 tys. złotych Młody rajdowiec stanął w niedzielę na podium. A jego

Oryginalny kask Roberta Kubicy, najszybszego i jak dotychczas jedynego Polaka w Formule 1 pomoże spełnić marzenia ?nieuleczalnie? chorych dzieci. W niedzielę oficjalnie zakończyła się jego licytacja w serwisie Allegro.pl. Kask został sprzedany za 40 100 złotych. W sumie za sprawą charytatywnej aukcji zebrano prawie 50 tys. złotych

Młody rajdowiec stanął w niedzielę na podium. A jego kask spełni dziecięce marzenia. Podczas gdy bolid Roberta Kubicy podążał do mety toru Monza na serwisie aukcyjnym Allegro trwała zażarta walka o kask mistrza. Ostatecznie Kubica osiągnął spektakularny wynik. Ukończył niedzielny wyścig na trzecim miejscu. Tym samym został pierwszym Polakiem na podium wyścigów Formuły 1. Równie spektakularny wynik przyniosła aukcja na Allegro.pl. Użytkownik przedstawiający się loginem Szafir8 ? zapłacił za kask Roberta 40 100 PLN. To aukcja charytatywna. Ma pomóc dzieciom tłumaczy Artur Szafrański, posługujący się na Allegro.pl loginem Szafir8. Moi dwaj synowie mieli kiedyś poważne problemy i dlatego licytowałem ze świadomością, że mogę pomóc. Szafir 8 jest fanem samochodów marki BMW. Jak sam przyznaje nie jest szczególnym miłośnikiem sportu. Interesuję się dopiero, gdy zawodnicy odnoszą sukcesy. Kiedyś miałem manię na punkcie Adama Małysza, teraz jest Kubica. Nigdy nie liczyłem, że Polak będzie w stanie zawalczyć w Formule 1.

Oprócz kasku młodego kierowcy na aukcję zostały wystawione oficjalne koszulki BMW Sauber F1, teamu w którym Kubica jeździ. Wylicytowano je za kwotę 8902 PLN. – Jesteśmy szczęśliwi, że aukcja kasku Roberta Kubicy oraz koszulek z jego autografem cieszyła się tak wielkim powodzeniem. Chcemy podziękować wszystkim internautom, którzy wzięli udział w licytacji, a w szczególności tym, dzięki którym jesteśmy w stanie przekazać tak dużą kwotę Fundacji ?Dziecięca Fantazja? – tłumaczy Paulina Pawłowska z BMW Polska Sp. z o.o.

A to już wiesz?  Nieruchomości apartamentowe w centrum i na obrzeżach Warszawy

Pieniądze z aukcji trafiły na konto Fundacji ?Dziecięca Fantazja?. Pomogą spełnić marzenia nieuleczalnie chorych dzieci. Fundacja ?Dzięcięca Fantazja? jest organizacją non-profit. – Naszym jedynym celem jest wnoszenie odrobiny radości w życie nieuleczalnie chorych dzieci poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji- tłumaczą przedstawiciele Fundacji. Fundacja spełnia marzenia dzieci w wieku od 3 do 18 lat. Marzenia te czasami są bardzo zwyczajne (np. telefon komórkowy czy komputer). Czasami jednak zdarzają się bardziej egzotyczne, jak np. podróże w ciekawe miejsca czy spotkania z ciekawymi ludźmi.

Wiecej: www.allegro.pl/kubica

BMW Polska: www.bmw.pl

Fundacja Dziecięca Fantazja: www.f-df.pl

 

Źródło Grupa Allegro Sp. z o. o.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy