Wiadomości branżowe

Rainbow Tours sprzedaje coraz więcej

Z miesiąca na miesiąc rosną obroty biura Rainbow Tours. Giełdowy touroperator podsumował właśnie wartość sprzedaży imprez turystycznych w lutym, która jest wyższa od zeszłorocznej o 110 procent. Różnorodność ofert jak i ich cena, która jest niższa w porównaniu do wyjazdów na ferie w Polsce, ma swoje odbicie w obrotach spółki. W

Z miesiąca na miesiąc rosną obroty biura Rainbow Tours. Giełdowy touroperator podsumował właśnie wartość sprzedaży imprez turystycznych w lutym, która jest wyższa od zeszłorocznej o 110 procent.

Różnorodność ofert jak i ich cena, która jest niższa w porównaniu do wyjazdów na ferie w Polsce, ma swoje odbicie w obrotach spółki. W porównaniu do okresu styczeń – luty 2007 roku, wyniki finansowe za 2008 rok są wyższe o 122 procent.

Luty to okres częstych wyjazdów, przede wszystkim ze względu na ferie zimowe. Powodzeniem cieszą się zarówno kierunki zimowe jak i egzotyczne.

Coraz więcej rodzin spędza ferie na alpejskich stokach, gdzie warunki narciarskie  gwarantują udany i aktywny wypoczynek. Najchętniej wybieranymi kierunkami spośród oferty Rainbow Tours w 2008 roku były Francja, Włochy i Austria.

Niesłabnącym powodzeniem cieszy się również egzotyka. To wybór dla tych, którzy za przystępną cenę, chcą odpocząć od minusowych temperatur. Miłośnicy słońca najchętniej wybierali zarówno kierunki bliższe np. Egipt i Turcję, jak również Meksyk oraz Kubę.

Z roku na rok rosną możliwości dotarcia do miejsca docelowego samolotem, co skraca czas podróży. Rośnie więc liczba turystów chętnie wybierających się za granicę na aktywny wypoczynek. Wartość sprzedanych imprez turystycznych w lutym 2008 roku wyniosła ponad 11 mln, czyli dwa razy więcej niż w roku ubiegłym.

Źródło Rainbow Tours. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Podsumowanie - Female.pl 2006

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy