Blisko 1 mln zł przekaże ENERGA pomorskiej służbie zdrowia
Rada Nadzorcza Koncernu Energetycznego ENERGA podjęła uchwałę w sprawie pomocy finansowej, której koncern udzieli placówkom służby zdrowia w Gdańsku oraz w Lęborku. O decyzji ENERGI poinformował 18 października br. Andrzej Jaworski, przewodniczący rady nadzorczej koncernu podczas konferencji prasowej w siedzibie …